⚽Eliminacje (u)śmiechu

Mistrzostwa Europy zbliżają się wielkimi krokami. Podczas najbliższych dni, dowiemy się, kto wejdzie z 1 i 2 miejsca, do EURO 2020, które odbędzie się w 12 miastach.

Jak widać pomysł nowy, aczkolwiek absurdalny, bo na pewno, będą mecze w innych krajach, a do tego te baraże. …. tego jeszcze nie grali, o panie kto to wymyślił, powinien dostać nagrodę jobla, bo takich cyrków, świat jeszcze nie widział. Przechodząc do sedna, wskażę Wam kilka reprezentacji, które będą grać w barażach, ale to co oni dokonali w eliminacjach.... sami się dowiecie:

1. BUŁGARIA - bądźmy szczerzy... słabo gra w eliminacjach, szukając wciąż nowej gwiazdy, ma szansę być na Euro, z tego powodu, że zagrała dobrze w Lidze Narodów... no cóż można remisować i "wyjść" z grupy
  2. BIAŁORUŚ - kolejna ciekawa reprezentacja, która ma udział w barażach, poprzez LN. Oni uwaga zdobyli oszałamiające 4 punkty ( raz wygrali z Estonią i raz remis również z nimi). Chociaż tu nic dziwnego, bo mieli jeszcze mocniejszą grupę, niż Bułgarzy, więc to 4 miejsce jest w pełni zasłużone, ale oczywiście dobra gra w LN oznacza, że masz baraż.
  3. BOŚNIA I HERCEGOWINA - jakby nie grali już do końca eliminacji, to i tak nic nie tracą, bo mają baraż, mogą testować młodzież, 3-4 garnitur a i tak jeżdżą byle by sobie pograć (z całym szacunkiem do nich oczywiście). Warto dodać, że zająć mogą jeszcze 3 miejsce (w grupie, gdzie pierwsze miejsce zajęli Włosi a drugie.... Finlandia), mając jeszcze w grupie Greków i Armenię (Bośnia wygra raczej z Liechtensteinem, a jak nie to patrzcie, to samo, co przy Bułgarach) . Żeby zajęli 3 miejsce, to Grecy i Armeńczycy, nie mogą wygrać swoich meczów, co jest możliwe, bo grają odpowiednio: z Finlandią i Armenią.
  4. IZRAEL – Ten co wczoraj oglądał, ten wie, co odwalała obrona z bramkarzem na czele, bez owijania, zagrali tak słabo, ale tu polecam artykuł kolegi Kacpra. Nie mam co się dalej rozpisywać, po prostu dobra gra w Lidze Narodów robi swoje i mają szansę grać w barażach.

Ja nie wiem kto wymyślił tą Ligę Narodów i te mistrzostwa w 12 krajach, ale po co dobra gra w Lidze Narodów, robi takie zamieszanie w eliminacjach. Nie lepiej było zostawić tak jak dawniej? Byłoby zdecydowanie, ale cóż, bawimy się dalej.

@jacksquadfc