O nas

Siemka! Jako portal wSporcie24 istniejemy od 24 września 2017 roku, wcześniej mogliście nas kojarzyć jako Murawa24. Ten projekt tworzą ludzie, którzy kochają sport - niezależnie od dyscypliny.
Każdy z nas specjalizuje się w czymś innym. Każdy z nas kibicuje komuś innemu, innej drużynie. Łączy nas jedno - jako fani sportu, wszyscy chcemy tworzyć coś wielkiego, czyli sportowy portal wSporcie24.

Kluby prezentują swoje kadry, więc my też to zrobimy! Poznajcie nasz squad:

@b_domin10 - właściciel tego portalu, kapitan tej drużyny. Jestem czynnym zawodnikiem, gram w sieradzkiej B-klasie. Miewałem epizody w samym LZS Chrząstawa, czy Iskrze Stolec! Jestem dość dziwnym człowiekiem, bo interesuję się głównie... ligą białoruską. Kibicuję Warcie Sieradz, Ruchowi Chorzów i Nemanowi Grodno. Jeżdżę często na wyjazdy za sieradzką Wartą, należę również do stowarzyszenia Wielki Ruch. Na tym portalu znajdziecie moje przemyślenia nt. piłki nożnej.

@JakubBaran11 - Możecie mnie znać pod pseudonimem @Kubinio, prezes polonijnego klubu piłkarskiego w Oslo - FK Polonia Oslo, zawodnik unihokeja w Lillestrøm Innebandyklubb. Zajmuję się pisaniem o sporcie w Norwegii, a w szczególności o norweskiej piłce. Interesuję się również hokejem i piłką z nieuznawanej republiki Naddniestrza. Kibicuję Sandecji Nowy Sącz, Borussii Dortmund, Lillestrøm SK, Philadelphia Flyers (NHL) i KTH Krynica Zdrój (Polska 1. liga hokeja).

@jacksquadfc - Prywatnie fan różnych odmian piłki nożnej, fan ekstraklasy. Piszę tutaj o tym, co się dzieje w naszej lidze, a od czasu do czasu będziecie mogli przeczytać o odmianach piłki nożnej.

Piotr Maciejewski - Chociaż nie interesuje się sportem, tak jak ludzie z naszego zespołu, to jednak mam tutaj inne zadanie - jestem grafikiem, a czasami również korektorem i tłumaczem naszej strony.

Kacper Michalak - Cześć. Na portalu wSporcie24 będziecie mogli znaleźć moje artykuły o reprezentacji Polski. Jestem kibicem Borussii Dortmund, interesują mnie też losy Lechii Gdańsk, a lokalnie kibicuje Warcie Sieradz walczącej o powrót do III ligi. Jestem założycielem amatorskiego klubu piłkarskiego "KS Hetman Sieradz".

"Kluzik" - młody człowiek o nie młodzieżowym spojrzeniu, często podchodzę do spraw sportowych jakby to była moja praca, kocham sport i nikt mi tego nie odbierze. Moją główną pasją jest siatkówka. Kibicowanie 1-ligowej Stali Nysa to moje hobby od paru lat. Do tego czynnie gram w młodzieżowych zespołach tej drużyny. Piłka nożna to sport numer 2 w moim życiu. Kibicowaniem Legii Warszawa zaraziłem się od mojego taty, ale ekstraklasa to zdecydowanie moja ulubiona liga. Do tego chodzę na mecze 4-ligowej Polonii Nysa, która od paru lat próbuje wywalczyć upragnioną 3 ligę.

Jakub Majczak - kibic Lecha Poznań oraz Warty Sieradz walczącej o powrót do III ligi.
Gram w amatorskim Hetmanie Sieradz.

"Kwiatek" - kibic Elany Toruń walczącej w tamtym sezonie o 1 ligę!

Jak widać, my redaktorzy uzupełniamy siebie nawzajem, dlatego piszemy dla Was.
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym portalem. Tutaj każdy powinien znaleźć coś dla siebie.