1. rocznica funkcjonowania wSporcie24 na platformie futbolowo.pl

To już nasze pierwsze urodziny! Może niekoniecznie naszego portalu, ale istnienia naszej strony na platformie futbolowo.pl. Czas na parę statystyk oraz podsumowanie na Wasze odpowiedzi w ankiecie, którą zrobiliśmy. Zapraszamy.

Stronę założyliśmy dokładnie 5 listopada 2018 roku o godzinie 18:15. Pierwszą relacją na nowej stronie był artykuł z meczu III ligi, gr. 2: KKS Kalisz vs. Radunia Stężyca

Do tej pory na naszej stronie odnotowano:

Najpopularniejszym artykułem na naszej stronie jest felieton pt. #NowyStadionDlaChorzowa, który odnotował 816 wizyt, 704 unikalnych użytkowników i 1499 odsłon.

Co do naszej ankiety, którą przeprowadzaliśmy w dniach 8-13 października uzyskaliśmy konkretne odpowiedzi o naszej pracy. Prezentujemy teraz szczegółowe wyniki:

1. ​​Jak często odwiedzasz nasz portal? (dotyczy także naszych mediów społecznościowych)
  • 42,9% czytelników odwiedza nasz portal parę razy w tygodniu
  • 28,6% czytelników odwiedza nasz portal parę razy w miesiącu
  • Po 14,3% czytelników odwiedza nas kilka razy lub raz dziennie
  1.  Przeciętna ocena naszego portalu według czytelników w skali 1-10 wynosi 7.
  2.  71,4% czytelników uważa, że tematyka naszych artykułów jest wystarczająca, zaś 28,6% twierdzi, że powinno się znajdować więcej artykułów.
  3. Zapytaliśmy się Was również, co ewentualnie chcielibyście zmienić w tematyce naszego portalu. Większość czytelników uważa, że tematyka jest wystarczająca, chociaż były też podpowiedzi, które teraz przytoczymy: Więcej informacji ze świata sportu warto dać, Więcej Ruchuuu
  4. 57,1% czytelników chce, żebyśmy wrzucali filmy do każdej relacji z meczu, na którym jesteśmy. 42,9% nie ma zdania. Nie było głosów przeciwnych.
  5. Zapytaliśmy się Was również, jakich tematów od nas oczekujecie, o których moglibyśmy pisać. Uzyskaliśmy następujące odpowiedzi: Felietony, publicystyka; Piłka nożna; Ekstraklasa; Newsy; Ruuch; Wszystkie tematy o których chciałbym wiedzieć są omówione.

Dziękujemy z tego miejsca wszystkim, którzy wzięli udział w naszej ankiecie. Jesteście głosem doradczym dla Nas i to dla Was piszemy i staramy się dostosować nasz portal do potrzeb każdego czytelnika. Dziękujemy również wszystkim za kliknięcia i czytania naszych artykułów. Zawsze mamy uśmiech na twarzy, jeśli chociaż jedna osoba klika w nasz artykuł i zagłębia się w lekturze. Dziękujemy i zapraszamy częściej do odwiedzin naszego portalu :)

Staramy się iść zgodnie z duchem czasu i kierujemy się Waszymi oczekiwaniami. Czekamy na Wasze propozycje w komentarzach pod tym artykułem. Każde słowo jest dla nas motywujące, a propozycja zrealizowana.

Polecajcie znajomym, udostępniajcie, lajkujcie. Dla Was jesteśmy!

redakcja wSporcie24