Łatwo przyszło, łatwo poszło, ale Tubądzin Volley MOSiR Sieradz znowu wygrywa w meczu II ligi

Tubądzin Volley MOSiR Sieradz wychodzi znowu zwycięsko! Sieradzanie tym razem pokonali SPS Konspol Słupca 3:1 (25:11, 25:19, 18:25, 28:26). Po zdemolowaniu gości wszyscy myśleli, że spotkanie skończy się bardzo szybko. Jednak przyjezdni nie odpuszczali i sprawili ekipie Radosława Szymczaka problemy. Sieradzanie po raz kolejny wyszli z tego boju zwycięsko i zgarniają kolejne 3 punkty.

W pierwszym secie Tubądzin Volley - nie oszukujmy się - zdemolował przyjezdnych 25:11. Bardzo dużo punktów sieradzanie zdobyli dzięki zagrywce, których nie potrafili przyjąć rywale.

Drugi set to już ciutkę wyrównany set. Przyjezdni zaczęli łapać kontakt z sieradzanami, ale na końcu siatkarze z Wielkopolski zaczęli odstawać od zespołu Radosława Szymczaka. Tą partię wygrali sieradzanie 25:19.

Trzeci set to już dominacja... zespołu ze Słupcy. Sieradzanie troszeczkę odpuścili, co wykorzystali przyjezdni urywając seta gospodarzom 18:25.

Ostatni set to już totalnie wyrównany set. Świetnie zaczęli zawodnicy ze Słupcy, którzy prowadzili nawet 4 punktami przewagi. Ostatecznie set zakończył się "na przewagi" i wygrali go sieradzanie - 28:26, a tym samym cały mecz 3:1.

Skład Tubądzina Volley MOSiR Sieradz: Krzysztof Porada, Patryk Spychała, Michał Mysera, Michał Wroniecki - L, Kamil Wójcik, Mateusz Kowalski (C), Michał Ślipek

Na ławce rezerwowych: Patryk Smyrski, Michał Cieślak - L, Bartosz Małecki, Hubert Rychtelski, Kajetan Płachta, Rafał Kubiak, Szymon Karnkowski, Piotr Dłubała - L

Trener: Radosław Szymczak

Skład SPS Konspol Słupca: Marek Subocz, Wojciech Dziurkowski, Łukasz Rymarski, Kamil Ziętek (C), Mikołaj Kurek, Tomasz Kotecki, Wiktor Matuszak - L

Na ławce rezerwowych: Marcin Komar - L, Krystian Rabiega, Mateusz Wieczorek, Michał Janiszewski, Łukasz Kuczmaszewski, Łukasz Lewicki, Artur Helman

Trener: Artur Helman