⚽Równa walka na Åråsen

W niedzielę byliśmy na meczu Lillestrøm SK - Kristiansund BK w ramach 21.kolejki Eliteserien. Mecz odbył się na stadionie Åråsen w Lillestrøm.

Pierwsza połowa szła pomyśli ekipy Kanarków. Aż do momentu gdy w 24 minucie sędzia podyktował karnego na rzecz KBK. Do karnego podszedł reprezentant Kosowa Flamur Kastrati, lecz nie wykorzystał karnego świetna paradą popisał się Marić. W 42 minucie meczu zrobiło się zamieszanie w polu karnym KBK po dośrodkowaniu jednego z zawodników LSK. Gdy do piłki doszedł Mikalsen uderzył mocno i piłka odbiła się od Christopha Psyché i do przerwy na tablicy widniał wynik 1:0 dla LSK.

Druga połowa zaczęła się skutecznymi atakami KBK. Podczas jednego z ataków Senegalczyk Amidou Diop podaje piłkę do Williama Amahala Pellegrino, a były zawodnik LSK. W sytuacji sam na sam z Mariciem, William nie zepsuł tej okazji i umieścił piłkę w siatce.I w  48 minucie goście wyrównali i na tablicy widniał wynik 1:1. Do końca spotkania nie było dużej intensywności poza końcówką gdzie w 90 minucie napastnik Kanarków Thomas Olsen zaprezentował poziom Arka Milika.

Mecz zakonczył się remisem 1:1 i podziałem punktów.

Zawodnikiem meczu został bramkarz LSK - Marko Marić

Frekwencja: 5175 (w tym okolo 150 kibiców KBK)

ZOBACZ KONIECZNIE: Skrót meczu Lillestrøm SK vs. Kristiansund BK

A tutaj składy obu drużyn:

Lillestrøm SK: Marko Marić -Simen Rafn, Joonas Tamm, Tobias Salquist, Simen Kind Mikalsen -Fredrik Krogstad, Daniel Pedersen, Ifeanyi Matthew (87' Daniel Gustavsson), Aleksander Melgalvis (70' Kristoffer Odnemarksbakken), Arnor Smarason - Thomas Olsen. Na ławce rezerwowych: Eri Nasbak Brenden, Mads Christiansen, Daniel Gustavsson, Mats Haakenstad, Frodde Kippe oraz Kristoffer Odemarksbakken, Sherff Sinyan. Trener: Jørgen Lennartsson

Kristiansund BK: Sean McDermott - Christoffer Aasbak, Christophe Psyche, Peter Dan Ulvestad, Aliou Coly - Amidou Diop, Liridon Kalludra, Pål Ulvestad (81' Andreas Hopmark) - William Amahl Pellergino, Falmur Kastrati (68' Torgil Gjertsen) - Bednik Bye (81' Sondre Sorli). Rezerwowi: Serigne Mbaye, Torgil Gjertsen, Andreas Hopmark, Sondre Sorli, Olav Oby, Erland Sivertsen oraz Bent Sormo. Trener: Christian Michelsen

@JakubBaran11